Susam örgü modeli yapılışı

Susam örgü modeli yapılışı

Susam örgü modeli yapılışı yelek modelleri için en güzel en şık örgü modeli olabilecek kadar harika bir örgü çeşididir. Kış aylarının en sevdiğimiz el işleri arasında örgü modellerimiz olunca bizlerde sizler için en güzelini yayımlamaya çalışıyoruz.

Örgü modelleri arıyorsanız canimanne.com sayfamızı ziyaret ederek bir çok örgü modeli örneğine ulaşabilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Susam örgü modelimizi gelin yeleğinde, bebek örgülerinde, şallarda, şapkalarda yazlık bluzlarda kullanabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımımız oldukça fayda sağlayacaktır. Yapılışında istediğiniz ip markasını tercih edebilirsiniz. Almış olduğunuz ip çeşidinin arka kısmında şiş numarası yer verilmiştir. Sizlerde elinizin ayarını düşünerek şiş seçimini ona göre ayarlaya bilirsiniz.

Susam örgü modelimizi yapmayı düşünüyorsanız. Şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. En güzel, kolay, şık örgü örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Susam örgü modeli yapılışı

Susam örgü modeli detayları ve yapılışı

Modelimiz 5 ilmek ve birde ara direk ilmek yani 6 ilmek ve katlarından kuruyoruz. Susam örgü modeli 4 sıradan oluşmaktadır.

ilk olarak bir sıra haraşo örelim ve ardından iki ters ve bir düz olarak ilk sıramızı bitirelim. 2 Sırada ise 2 düz ve bir ters alarak örelim toplam bu şekilde 4 sıra örelim.

İlk ilmekleri örelim ve acur dolayın ve ikisini bir örelim ve birinci ters ilmeğin dibinden ilmek çıkartıyoruz. Bu sırayı bu şekilde tamamlıyoruz. Örnek kurumunun detaylı izleyerek yapabilirsiniz.

Örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için beğeni, paylaşım oldukça önemlidir.

En kolay ve beğenilen güzel örgü modelimiz için basamak örgü modeli yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Susam örgü modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Nezihe Gözütok kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ