Yeni harika yuvarlak lif yapımı

Yeni harika yuvarlak lif yapımı görselliği oldukça güzel olan lif modelini çeyizlik ve siparişler için vazgeçilmez lif modeller arasında yer almaktadır.

Çeyizlik lif modelleri oldukça beğenilen el işleri arasında olmaya devam etmektedir. İlgi arttıkça yeni model ve tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Lif yapımı kolay ve görselliği güzel olması ve çok model seçeneği bulunması hanımlarımızın ilgisini beğenisini arttırmaktadır.

Banyo lif modelleri sipariş alan hanımlarımız içinde lif örnekleri oldukça önemlidir. En güzel modeli uygulayıp siparişlerinde uygulayarak müşterileri için hazırlayan arkadaşlarımız içinde lif modelleri kazanç olmaktadır. Farklı lif örnekleri ve yeni modelleri sitemizde bulabilirsiniz. Yeni lif modellerini siz değerli takipçilerimiz için yayımlamaya devam etmekteyiz.

Yeni harika yuvarlak lif yapımı

3 Renk lif ipi kullsnımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: Orta kısımdan başlıyoruz zincir çekerek halka oluşturalım, aralarda üç zincir çekerek halka içine fıstık yapalım, toplamda halka içine beş fıstık yapıyoruz. Yapmış olduğumuz ara zincir içlerine çift fıstık yapıyoruz. Yine aralarda zincir çekerek, orta kısımda çift yerlere çift fıstık zincir aralarına tek fıstık yaparak devam ediyoruz. Model zincir ve çift fıstık olarak istediğimiz boyuta gelince uç kısım dilimlerine tekli fıstık yapıyoruz. Süsleme detayları için çiçek ve inci kullanarak görselliği zenginleştiriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni harika yuvarlak lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ