Canım Anne

Örgü babet modeli yapılışı

Örgü babet modeli yapılışı

Örgü babet modeli yapılışı oldukça kolay olan sık iğne tekniği ile örülmüş güzel ve ayağımızda şık duran patik modelidir. Hazır taban üzerine tığ işi patik modelidir. Video anlatımında detaylı olarak modelin nasıl yapıldığı sizler için baştan sona anlatılmıştır.

Çeyizlerde hazır taban patik modeli arayanlar için sade ve ayakta güzel görünen modelimizi yapabilirsiniz. Farklı patik örnekleri de sayfamızda mevcuttur. Keçe taban ve örnekleri kurulumu değişik olan patik yapılışları mevcuttur.

Yeni öğrenmek isteyen veya yeni öğrenen hanımlarımız içinde babet patik modeli oldukça kolay uygulayacağı model olacaktır. Sık iğne modelini bir çok arkadaşımız bilmektedir. Taban üzerine nasıl uygulanır kısmını video anlatımda bulabilirsiniz. İstediğiniz renk tercih ederek kıyafetlerinize uyumlu patikler yapabilirsiniz. Yeni modellerde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Örgü babet modeli yapılışı

Model sık iğne modelidir.

37, 38 Ayaklar için hazır taban kullanılmıştır.

2 Tığ kullanımı

2 Numara ve 1,5 numara tığ tercih edilmiştir.

İğne

Model yapımına yan kısımdan başlıyoruz. Sık iğne uyguluyoruz. Model anlatımında kaç kez batmak gerektiğini sizler için paylaşılmıştır. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Deneyecek olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modelleri, örgü patik yapımı, babet modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Popcorn patik modeli yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Örgü babet modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ