Ramazan İftar Menüsü 2. Gün

Ramazan İftar Menüsü 2. Gün

Merhaba ramazan nın ikinci gününde sizlerle beraber hem güzel,lezzetli, mutfağımızda kolayca bulunan malzemelerle yapabileceğimiz menü nelere yer vermeye çalışacağız.Güzel ve bereketli sofralara ziyaretlerimiz başladı.Ramazan bayramına da ulaştırmayı nasip etsin inşallah ,Bugün yine dört menü tarifi sunuyoruz. Çorbamız Ana yemeğimiz, güzel lezzetli pilav ve son olarak tatlımız.

genel olarak iftar menülerini  4 çeşit olarak belirledik. Başlangıç için çorba ve çorba çeşitleri, ana yemek, sebzeli, etli gibi karışık tarifler olacak ana yemeğin yanına en lezzetli gidecek 3. çeşit tarifimiz de olacak genel olarak pilav, salata, gibi yanında gidebilecek tarifler olacak. En son olarak 4. çeşidimiz tatlı, şerbet,ayran, cacık, meyve suları gibi tarifler olacaktır. Şimdiden hepinize kolay gelsin. Umarım sizler için hazırladığımız iftar menulerinizi beğenirsiniz.

Tarifleri görmek için resimlerin üzerine tıklamanız veya dokunmanız gerekmektedir.

Mercimek Çorbası Tarifi

blank

Patlıcan Musakka Tarifi

blank

Sebzeli Bulgur Pilavı Tarifi

blank

Muhallebili Kemal Paşa Tarifi

blank

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. marie- dedi ki:

    bonsoir vous m envoyer de très chose mais les recettes ne son pas là ils faut nous mettre en francais vous m envoyer du très jolie tricot mais ils n y a pas les mesure exacte moi je suis de SAINT PIERRE ET MIQUELON dans l atlantique du cotè du canada mais nous sommes FRANçAIS merci pour toute les belle chose que vous n avait envoyer merci pour tout bisous bonsoir

BİR YORUM YAZ